רילוקיישן אל שווקים מתעוררים

נחיתה רכה בחיי היומיום והעבודה בסביבה לא מערבית           

נחיתה רכה בסין, ארגנטינה, הודו או ניגריה משמעה להגיע ערוך היטב אל עולם תרבותי ועסקי שונה, עולם בלתי מערבי. משמעו להגיע יחד עם הבנה של החשיבה וההתנהלות בפעילות העסקית ובחיי היום יום, להגיע עם כלים מעשיים, להתמודד ביעילות ולהשיג במהירות תוצאות.

נחיתה רכה משמעה להתחיל פרק חיים חדש עם שקט נפשי, הצלחה בעבודה, ומשפחה מאושרת ומרחיבת אופקים. כן, כך צריכה להתבצע שליחה של מנהל או עובד לרילוקיישן בסביבה התרבותית והעסקית המאתגרת של מדינות מזרח אסיה.

 

העברתי עשרות הכשרות כאלה למנהלים ישראליים שיצאו לרילוקיישן למזרח, ויש לי הניסיון והידע לתת את המידע והכלים הנחוצים להתגברות על קשיי הגעה, להצלחה בעבודה, להכנה של המנהל ומשפחתו אל המפגש עם התרבות המקומית, ולאפשר להם נחיתה רכה במזרח אסיהצרו קשר>>, ציינו את היעד והתפקיד ותקבלו הצעה מקיפה של הכנה בין תרבותית, עסקית ומשפחתית. 

 

בשנת 2009 ערך ה-China daily מחקר ומצא כי קרוב ל-50% מהנשלחים לרילוקיישן לבייג'ינג חוזרים לפני סיום התקופה המתוכננת. חזרה מוקדמת כזאת מהווה הפסד בגובה של כלל חבילת הרילוקיישן לחברה.

הסיבות העיקריות הן קשיי הסתגלות של העובד ושל בן\בת זוגו. היכרות עם החשיבה וההתנהלות בסין הם גורם קריטי להצלחה של השליחות

עד כמה אתם והילדים שלכם ערוכים לחיי יומיום ועבודה בסביבה לא מערבית?