פעילות בהודו

לייצא להודו, לנהל בהודו, לייצר בהודו

ממשלת הודו מכריזה על מיזמים שאפתניים:, טיהור הגנגס, Digital India ו-Make in India. כל אחד מהם בן מיליארדים רבים של דולארים, דורש תשתיות, טכנולוגיה, ניהול פרוייקטים וכוח אדם מקצועי ומנוסה. יש לכם את מה שהיא צריכה?

 

בין אם אתם פועלים בקלינטק, HLS, טלקומוניקציה, אינטרנט, סייבר, חקלאות, טכנולוגיות יצור או תשתיות הודו זקוקה לכם ויכולה לשלם בעבור הידע שלכם. בואו לשוק של מיליארד איש.

 

להודו, הפועלת על בסיס הדת ההינדית ודרך החיים הייחודית לה, יש דרך משלה לעשות עסקים, דרך ליצור אמון בין אנשים ולפעול יחד. על מנת להצליח בעסקים בהודו יש להכיר את התרבות העסקית הייחודית ואת המבנה הכלכלי שלה.

צפו בראיון: ביקור ראש ממשלת ישראל בהודו

"טל,

בתודה לך על הרצאתך המרתקת והמעשירה על עבודה עסקית עם הודו, למנהלי ועובדי מטה Teva Global Operations בישראל. המפגש תרם להבנת ההיסטוריה והתרבות ההודית וכיצד נכון להתנהל מול הקולגות, הוסיף רבדים של הבנה גם ל"בעלי הניסיון" שבינינו, הוותיקים בעבודה מול הודו, עורר דיון מעניין בכתה האנשים נהנו מהרצאה רהוטה, מחדשת, משעשעת, מלאת ידע ורלוונטית. היה נעים לעבוד אתך ומקווים להמשך שיתוף פעולה!"

 

בברכה, שירי פרומקס

Leadership & Development - Asia, Teva Global Operations

מה אתם צריכים על מנת למצות את הפוטנציאל ההודי?

להכשיר את המנהלים והעובדים, לקבל את הידע העסקי הנדרש, ליצור קשרים עסקיים ולזהות הזדמנויות בעסקים בהודו, אני מציע לכם ייעוץ, אימון מנהלים, סדנאות לעובדים וגם הכנה לרילוקיישן. אשמח לקשר אתכם לחברות שיסיעו לכם בהפצת המוצר שלכם, בייעוץ משפטי, רגולציה, מחקרים קליניים וכמעט כל מה שתצטרכו בהודו. 

צרו קשר>>.

 

קראו אודות עסקים בהודו: