מה נדרש כדי להיכנס בהצלחה למדינת היעד שבחרתם?

יעוץ - עסקים בשווקים מתעוררים

לזהות הזדמנויות ולקבל כלים להצלחה בעולם

השלב הראשון בדרך אל ההצלחה מול שוקי העולם הוא לבחור את השוק המתאים ביותר, האזור והמדינה שיתאימו להיות השלב הבא שלכם ושל המוצר שלכם. כניסה לפעילות בינלאומית מחייבת קודם כל להכיר ולהבין את האפשרויות  באזורים השונים כדי לבצע את הבחירות הטובות ביותר.

 

בואו לייעוץ לפעילות עסקית בעולם, להכיר את המרחבים הכלכליים ולבחור את שוק היעד המתאים ביותר: מזרח אסיה המתעוררת? ארצות אמריקה הלטינית  הקרובות לשוק האמריקאי? אפריקה בעלת עלויות היצור הזולות? יפן? ברזיל? הודו? מקסיקו? גאנה?

 

הייעוץ לפעילות בשוקי העולם ייקח בחשבון את כל הפרמטרים המשתנים מאזור לאזור וממדינה למדינה כדי לבחור את היעד המתאים לכם ביותר , להכיר אותו, לבצע את ההתאמות הדרושות ולהיכנס אליו בלי טעויות של תחילת הדרך.

 

הייעוץ לפעילות בשווקים מתעוררים יתקיים על בסיס למידת הצרכים, המוצר והאפשרויות שלכם, כדי למצוא להם את היעד המתאים ביותר.

 

לפני שתחליטו הביטו בדף הלקוחות שלי. להכיר ולהבין את שוקי העולם זאת המומחיות שלי והיא עומדת לשירותכם. צרו קשר!

בשאלון שהפיץ ה"אקונומיסט" בשעתו בקרב קרוב למאה מנהלים הפועלים בסין במסגרת חברות בינלאומיות, הם נשאלו מה הדבר החשוב ביותר על מנת להצליח בפעילות עסקית בסין הגיע למקום הראשון הקשרים האישיים ומעט אחריו המידע המקדים.

הייחוד והשונות של השווקים המתעוררים, במקרה זה של סין, מחייבים למידה, היכרות עם דרך הפעילות, עם צורת הפעילות והקוד העסקי. אלה הם תנאי הכרחי להצלחה.